Zakład Elektrotechniczny EL-Made Pomiary Instalacji Elektrycznej, Instalacje Odgromowe


KONTAKT

adres Pogorzelska 14/4
60--162 POZNAŃ
wielkopolskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
O FIRMIE:

Zakład Elektrotechniczny EL-Made Tadeusz Stasiński

Nasz zakład zlokalizowany jest w Poznaniu, przy ulicy Pogorzelskiej. Działalność w branży instalatorstwo elektryczne prowadzimy od 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia lat udało nam się wypracować renomę solidnej i uczciwej firmy, czego najlepszym potwierdzeniem jest liczne grono zadowolonych klientów. Właścicielem firmy EL -MADE jest Tadeusz Stasiński.

Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu instalacji elektrycznych, a naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm i przedsiębiorców z Poznania i okolic oraz środkowej Wielkopolski. Wykonujemy między innymi remonty instalacji elektrycznych w kościołach, montujemy synoptyczne tablice sterowania oświetleniem, a także oferujemy bezprzewodowy system tzw. inteligentny dom.

Naszą główną specjalnością są pomiary instalacji elektrycznej, instalacje odgromowe (montaż), wykonywanie instalacji elektrycznych oraz naprawy i przeglądy elektryczne. W naszej ofercie, znajdą Państwo również tak specjalistyczne usługi jak: układanie linii kablowych, wykonywanie pomiarów eksploatacyjnych instalacji elektrycznych, wykonywanie rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych automatyki i inne.

Wszystkie zlecone nam prace wykonujemy w terminie ustalonym wcześniej z Klientami. Gwarantujemy bardzo konkrencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy!